Fizjoterapia ambulatoryjna
Dla dzieci

Zajęcia prowadzimy z myślą o dzieciach i ich rodzicach, oferując instruktaż i pomoc w kontynuowaniu terapii w warunkach domowych.

Prowadzimy terapię wad postawy ukierunkowaną na wzmacnianie mięśni głębokich stabilizujących sylwetkę, ćwiczenia stabilizujące kręgosłup i miednicę oraz kompleksowe ćwiczenia kończyn dolnych (wady stóp i kolan) dobrane indywidualnie do potrzeb dzieci. Ponadto prowadzimy fizjoterapię pediatryczną po urazach (złamaniach, zwichnięciach i skręceniach stawów).

Dzienny ośrodek rehabilitacji
Dla dzieci z wadami rozwojowymi

Zwracamy uwagę na konieczność kompleksowego traktowania dzieci, zwłaszcza tych, które szczególnie wymagają wsparcia w rozwoju.

Ośrodek rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych jest  placówką oferującą holistyczną pomoc diagnostyczno-terapeutyczną. Stosujemy nowe kierunki i metody pracy, m.in. metodę NDT Bobath oraz metodę Vojty. Terapia dzieci jest prowadzona przez doświadczony zespół specjalistów: lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów, logopedę, neurologopedę i pedagoga.

Fizjoterapia ambulatoryjna
Dla dorosłych

W oparciu o najnowsze standardy fizjoteraupetyczne prowadzimy terapię ortopedyczną, neurologiczną i reumatologiczną.

Dzięki kompleksowej ofercie prowadzimy również fizjoterapię pourazową i pooperacyjną (po endoprotezoplastyce) dla dorosłych. Oferujemy szeroką gamę zabiegów oraz pracę z doświadczonymi fizjoterapeutami, którzy swoje dzialanie opierają na indywidualnie dobranym programie terapeutycznym.